Notice: Undefined index: tabs in /home/aksekafarm/domains/aksekafarm.com/public_html/catalog/controller/module/filter_product.php on line 0Notice: Undefined index: tabs in /home/aksekafarm/domains/aksekafarm.com/public_html/catalog/controller/module/filter_product.php on line 0
  • Fiyat Aralığı
    TL - TL
Sırala:
Göster:
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 500 mlAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülemek için lütfen&n..
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 750 mlAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülemek için lütfen&n..
Ambalaj: TenekeGramaj: 5 litreAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülemek için lütfen&nb..
Ambalaj: TenekeGramaj: 5 litreÜretim: Ekim 2020 - İlk HasatAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporun..
340,00 TL
Stokta Mevcut
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 250 mlHasat Yılı: Ekim 2020Akhisar'daki bahçemizde yetişen Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek özel bir teknik ile zeytin hamurundan ayrıştırılarak elde edilmiş zeytinyağı (Zeytin Sütü- 15kg Zey..

Bezer Ürünler