Notice: Undefined index: tabs in /home/aksekafarm/domains/aksekafarm.com/public_html/catalog/controller/module/filter_product.php on line 0
Sırala:
Göster:
İNDİRİM
Doğal Zeytinyağı Sabunu 4'lü
Ambalaj: Kraft KağıtGramaj: 400 gr%100 zeytinyağı kullanılarak üretilmiştir.Ürünlerimiz MNG Kargo ile gönderilmektedir. Eğer bulunduğunuz bölge MNG Kargo dağıtım ağı dışında kalıyorsa mobil ödeme olarak tanımlanan ek kargo öd..
İNDİRİM
Erken Hasat Cam Şişe 500ml.
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 500 mlAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülemek için lütfen&n..
İNDİRİM
Erken Hasat Cam Şişe 750ml.
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 750 mlAkhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülemek için lütfen&n..
İNDİRİM
Erken Hasat Teneke 5 lt.
Ambalaj: TenekeGramaj: 5 litreHasat : Ekim 2021Akhisar'daki bahçemizde yetişen Edremit ve Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş üst düzey zeytinyağı.Analiz raporunu görüntülem..
İNDİRİM
Zeytin Sütü (Anne-Bebek Yağı) 250ml.
Ambalaj: Cam ŞişeGramaj: 250 mlHasat Yılı: Ekim 2020Akhisar'daki bahçemizde yetişen Domat Zeytinlerinden erken hasat edilerek özel bir teknik ile zeytin hamurundan ayrıştırılarak elde edilmiş zeytinyağı (Zeytin Sütü- 15kg Zey..

Bezer Ürünler